1
Featured

Wagi samochodowe dostępne są również w formie leasingu.


Wagi Hojsak
ul. Połczyńska 39
78-300 Świdwin
województwo zachodniopomorskie
hatwagi@o2.pl
Telefon: 782 748 586

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Naprawy i legalizacje wag

Naprawa i legalizacja wag samochodowych

Jako specjaliści w branży naprawy i legalizacji wag od 30 lat oferujemy nasze specjalistyczne usługi nie tylko na terenie województwa zachodniopomorskiego, legalizację wykonujemy na terenie całej Polski. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem i zatrudniamy doświadczonych fachowców, dzięki czemu naprawa wag przebiega sprawnie. W ramach świadczeń oferujemy:

  • wytarowanie, wypoziomowanie, sprawdzenie czułości i dokładności, pomoc przy przeprowadzeniu legalizacji przez Urząd Miar.
  • demontaż wagi, sprawdzenie działania poszczególnych elementów wraz z ich ewentualną naprawą, montaż wag, przygotowanie do legalizacji.

Naszym celem jest przywrócenie pierwotnej sprawności sprzętu. Dokładamy starań, aby w krótkim czasie i trwale usunąć wszelkie usterki oraz większe awarie.

Istotnym filarem naszej działalności jest również legalizacja wag. Zgodnie z polskim ustawodawstwem wagi wprowadzane na rynek i użytkowane do celów biznesowych muszą być poddane legalizacji. W przypadku ponownie przeprowadzanej procedury, urządzenie musi zostać jej poddane nie później niż 25 miesięcy od przeprowadzonej czynności. Korzystanie ze sprzętu, który nie przeszedł procedury, naraża użytkownika na kary finansowe. Wykonujemy czynności w odniesieniu do sprzętu automatycznego i nieautomatycznego.